Bez słów: Pocztówki fruwające po świecie

Dawno, dawno temu pocztówki wędrowały po całym świecie, przenosząc miłe słowa, wyrazy pamięci i coś... coś wyrażać musiały? Nie tylko literkami. Dawno, dawno temu pocztówki by często malutkimi dziełami sztuki. Tutaj te autorstwa Raphaela Kirchnera. A jakie słowa kryły się z drugiej strony?


Greek Virgin 1900

4 komentarze:

 1. Na szczęście moja mama kolekcjonowała pocztówki, dlatego od czasu do czasu mam okazję przejrzeć te małe cudeńka, które są równie piękne co te autorstwa Raphaela Kirchnera :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym posiadać takie pocztówki u siebie w domu. Bardzo ubolewam nad tym, że niestety nie wysyłamy do siebie pocztówek. Mamy teraz te okropne sms i emaile. Internet ma swoje plusy, ale niestety wiele dobrego również odebrało. Mam kolekcje wspaniałych znaczków odziedziczonych od mojego taty, który dostał w spadku po swoim dziadku. Bardzo je sobie cenię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, nie jest to tak popularne jak kiedyś, jednak cóż, maile i smsy ułatwiają życie, a istnieje przecież coś takiego jak postcrossing i np mam koleżankę, która pocztówki i listy wysyła w ilościach hurtowych na cały świat ;)

   Usuń