Mapa


Kraina istnieje już na tyle długo, że z łatwością można w niej się zgubić. Pełna tekstów niespodziewanych i spodziewanych, lepszych i gorszych, zapełniona osobami, które się kocha, autorami, których się nie lubi, krainami wewnętrznymi i zewnętrznymi, nieodkrytymi jeszcze alejkami i przetartymi szlakami... W każdym razie, postanowiłam chociaż w małym stopniu wam to ułatwić.

NAJWIĘKSI GOŚCIE KRAINY
W jednym miejscu zebrało się wielu wspaniałych bohaterów, autorów, przyjaciół, że milej być nie mogło. Drzwi do sali: klik.

GŁÓWNE PUNKTY KRAINY:
Nibylandia - czyli teksty, gdzie zawsze wędrują ci, których w ogóle powinno nie być, troszkę dziwni i nieprawdopodobni, jednak zawsze jak wspaniali, inspirujący i interesujący.
Zimowy Las - w Zimowym Lesie kryją się różne chochliki, paranoje, niepewności i urojenia, gdzie znajduje się ludzi czasem troszkę podobnych, z podobnymi pasjami i marzeniami, czasem trochę bardziej przestraszonych.
Dolina Wróżek - gdzie czekają na was teksty dziecięce, o bajkach, które czekają, byście je odkryli i się nimi zachwycili.
Las Smutnych Pieśni - gdzie czasem zawodzą, czasem z humorem podchodzą, czyli jak zwykle, chodzi o poezję.
Kino na wzgórzu - czyli o filmach w 2014, zapewne będzie co miesiąc...
Rzeka Wenus - literatura kobieca, o kobietach, dla kobiet, czasem również innych stworków.
Deszczowa łąka - czyli nie zawsze zimno i buro, lecz zawsze brytyjsko i z dobrą herbatą.
Przyjęcie w pałacu - miejsce, gdzie się wspomina, opowiada i śmieje (a czasem płacze), czyli biografie, listy, wspomnienia.
[Całą resztę można znaleźć ułożoną na samym dole strony, nie wszyscy bowiem załapali się do jakiejś kategorii]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz