Nie wiesz, jaką książkę wybrać na prezent?!

Kochani, 
macie już wybrane prezenty pod choinkę? Nie? Zobaczcie co przygotowało dla Was wydawnictwo Znak.
Święta już za miesiąc! Nie wiesz, co kupić mamie, przyjaciółce czy koledze? Nie masz pomysłu na prezent dla dziadka, brata albo kuzynki? Od teraz wybór prezentu może być dużo prostszy! Wydawnictwo Znak stworzyło WYSZUKIWARKĘ PREZENTÓW, która ułatwi wybór odpowiedniej książki. Wystarczy wejść na www.prezent.znak.com.pl i określić wiek, osobowość i zainteresowania - aplikacja podpowie Ci, które książki będą najlepszym prezentem dla Twoich najbliższych. Dodatkowo można je kupić ze zniżkami nawet do 30%! Pospiesz się, żeby zdążyć przed świąteczną gorączką!

Wejdź na www.prezent.znak.com.pl!


Oczywiście, jak przypuszczam, Wy już wiecie co chcecie dostac. Jednak może innym się przyda? Poza tym na stronie Wydawnictwa Znak znajdziecie wielkie świąteczne promocje. Ja już sama ostrzę sobie ząbki na książki po zaledwie 19,90.
Miłej niedzieli!

9 komentarzy:

 1. Widziałam już tę promocję:) Może do nich zajrzę, ale to raczej nie po prezenty dla innych:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też już zwróciłam uwagę na świetne promocje, ale muszę się im jeszcze dokładnie przyjrzeć i wybrać coś dla siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak,ja już wiem co chcę dostać,ale nie wiem co kupić niektórym osobom,więc bardzo mi się to przyda,fajnie że takie coś wymyślili;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Interesujące. ^^ Może skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
 5. To jest świetny pomysł, ale co z tego, skoro w moim najbliższym otoczeniu nikt, dosłownie nit nie czyta książek. Gdybym wyskoczyła z takim prezentem to rozczarowania nie byłoby końca - szkoda, wielka szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę tę Wyszukiwarkę Prezentów wypróbować ( nawet z ciekawości ).A wiadomość o świątecznych promocjach też całkiem zachęcająca.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja już ją wypróbowałam na sobie i zadawalające wyniki. Tak więc na pewno jeszcze nie raz mi się przyda;)

  OdpowiedzUsuń